Dell inspiripn

Shitet nga: Halo 01 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   65 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
dell inspiron 510 m intel cpu 1.7 Ghz 1 Gb ram Hdd 60 Gb me adapter i rujten shum baterija nuk e man hiq muni me kontktu viber dhe whatsapp ne numer te Vales
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim