HP - Compaq Mini 110c

Shitet nga: Getoard 03 Gsh 02:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   90 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes HP Compaq Mini 110c, i perdorur.
Specifikat (Performancat) e laptopit jane te vendosura ne foto lart dhe te shkruara me posht
Laptopi eshte ne gjendje te rregullt, me te gjitha fjalet punon shum mir.

Laptop HP - Compaq Mini 110c
Modeli: Compaq Mini 110c
Procesori: Intel Atom CPU N270 @ 1.60Ghz 1.60Ghz
Ram: 2 Gb DDR2
Hdd: 150 gb.
Grafika: Intel GMA 950 Graphics 128mb
Ekrani: 10.1 rezolucion 1024x576 anti-glare.
Camera: Standard
Sis Operativ: Windows XP pro. i licencuar, laptopi e supporton edhe Windows 7
Tjera: Adapteri eshte original.

Me mua mund te flisni vetem permes eMail adreses.
Numer whatsaap +38643819568
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim