Hardisk per lop top 320 gb

Shitet nga: hardisk 26 Jan 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
hardisk sata 320gb per lop top dhe 2 lop topa per pjes me 5gb ram me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim