HP Llaptop Pavilion Dv 7 për pjes

Shitet nga: Dugagjin 01 Maj 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: Pavilion
Shitet LlaptopHP Pavilion Dv 7 për pjes pasi qe e ka të demtuar chipsetin dhe grafiken.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim