Hp g series

Shitet nga: hako 24 Gsh 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

259 EUR   300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
hp pavilon g 6 15.6 inch i rujeten shum baterin e man shum windos 7 mundet edhe 8
cpu core i5 2.3 Ghz
ram 4Gb ddr3
Hdd 320 Gb
grafit 2Gb me dy suportime intel dhe radeon

shum i rujten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim