LAPTOP

Shitet nga: Mark 14 Shk 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptopin e markes TOSHIBA , i bler ne zvicerr dhe shum pak i perdorur ne gjendje te mir per shkak se i kam dy laptopa, ne laptop eshte gjithashtu i instaluar DJvirtual per muzik ,eshte fenomenal dhe ka nje qmim te arsyeshem . 160Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim