LAPTOPI

Shitet nga: Acer Apire 5551 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopi është shumë i ruajtun pothuajse i ri dhe punon perfekt .
Acer Aspire 5551- me 15.6" inch me CPU- AMD atom Athlon II P320 - Windows 7 Home Premium 64-bit - 3 GB DDRAM 3- 320 GB HDD
Me kamer të integrueme
Me HDMI dhe 4 USB me grafik kualitative
dhe të gjitha të mirat.
EJANI DHE BINDUNI.
Bojim edhe nderrim me çdo send të përshtatshëm
Viber dhe telefon +337744246501
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim