Laptop Acer EEE 1GB Ram 140GB DISK

Shitet nga: Niki 01 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptopin e firmes acer modeli EEE , laptopi ose ndryshe i quajtur Notebook ka ram memorie 1gb dhe 140 GB disk ,laptopi osht shum i ruajtur edhe funksional me Windows 7 sistem operativ. Per ma shum info mundeni me thirr ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim