Laptop Toshiba m70

Shitet nga: hako 02 Sht 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

109 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
toshiba satellite m70 shuum i rujten
1Gb ram
cpu intel centrino 1.8 1.8
hdd 100Gb
baterin e man nja 1 ore

windows 7 sistemi operativ
kontakt Viber dhe whatsapp ne numer te vales
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim