Laptop dhe hardiska

Shitet nga: kelmend 03 Gsh 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes llaptopa te ardhum nga zvicrra ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim