Laptop hp

Shitet nga: daniel bibiqaj 28 Jan 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
esht i perdorur 3muaj dhe ka nje demtim te ekranit permbrapa qe mund rregullohet esht nga gjermania me lisenc orgjinale qe mund ta shiheni edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim