Laptopin hp

Shitet nga: Genti 24 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Ndrroi laptopin hp nga usa, ka kamer te integrume, eshte i bajtun por shum i rujtun, ne usa eshte ble para pak vitesh 700 dollar, ndrroi me tv plazma hd qe kushton mbi 200 euro, nese eshte i mir jap dhe njw tablet qe kam ble 130 dollar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim