Lenovo pak i perdorur

Shitet nga: LENOVO 17 Sht 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR   150 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Loptopin Lenovo shum pak i perdoru ne gjendje te rregullt po asht dhe bateri te qendrushem i ardhur nga suedia shum pak i perdorum
Qmimi 99euro Ju mirpresim Blers serioz Po ashtu foto mund ti shihni me posht per me shum info na kontaktoni ne mr 049204606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim