Lop Top Core 2 Due

Shitet nga: Lop Top 20 Jan 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Lap Topi i ardhur nga Gjermania i ka kto preformanca

Lenovo model T61

intel Core 2 due 2x 2.2Ghz

Hardisk 160 Gb

Rammemorje 2Gb

Windows 7

wifi & Blototh

Adapter dhe kabell te reja ne paket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim