Lop Top Lenovo

Shitet nga: Lop Top 13 Jan 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Lop Topi Lenovo i ardhur nga Gjermania i ka kto preformanca

Core 2 due 2x 2.2
Windows7
hdd 160gb
adapter dhe kabell te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim