Loptop HP 630 i3 Intel

Shitet nga: Erbllin 28 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Loptop HP 630 i3
Intel Core i3 CPU 2.53GHz 2.53 GHz
RAM 4.00GB
64-bit
Ne gjendje te mire, bateria nuk mbushet.
Nuk pranojme ndrime, dhe nuk ka zbritje te cmimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim