Shitet Laptopi Packard Bell

Shitet nga: Arditi 20 Jan 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop ne gjendje shum te rregullt , + masus + tapeti maus . Laptopi bashk me maus , kablon , dhe tapetin kan qanten extra per to .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim