hardisk per lop top 320 gb

Shitet nga: hardisk 27 Jan 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
hardisk per lop top sata 320 gb si dhe 2 lop topa per pjes dhe 5 gb ram ddr2 me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim