iBooK G4 BOJM EDHE NDRRIM

Shitet nga: riza 26 Gsh 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Ibook G4

CPU : 1.30GHz

Ram Memory : 1GB

HDD: 60.0GB

DVD-Rom

Ekrani 14"

Wireless

Verejtje: Llaptopi punon pa asnje verejtje, perpos qe batteria nuk e mban si dhe posedon adapter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim