lloptop hp

Shitet nga: korab 26 Shk 03:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shitet lloptop hp 2016 hdd 500 gb ram 4 gb blututh . wariles. camer hd ,i ardhur nga usa i ri i pa perdorur osht ne kuti i pa muntuar i pea dhezur as nje her aj qe e ka kismet e dhez i pari osht me brahok me dokumenta me qant te veten dhe me kabulla jom i interesuar per shitje ose ndrrim me samsung note 4 ose 5 ose me samsung edge 6 ose me samsung 6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim