Lenovo A330-H Tablet

Shitet nga: Labinot 20 Nën 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Tableta
Tableti eshte ne gjendje perfekte. Eshte i ri ende i pa hapur nga paketimi . Keto jane karakteristikat :
CPU : MTK 8382 Quad Core 1.3GHz
Display : 7.0 1024x600 LED GLARE
System memory : 1 Gb RAM
WLAN :802.11BGN+BT4.0
OS : ANDROID
Tableti permban ne vete edhe vendin per memory card dhe sim kartel permes se ciles mun te shfrytezohet interneti 3G
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim