Dr Pc Kryej Te gjitha sistemet operative,,

Shitet nga: Buroo Pc 27 Mar 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Tableta
BEJ INSTALIMIN E SISTEMEVE OPERATIVE NE SHPIEN TUAJ..xp w7 w8 w8.1 w10

EDHE INSTALIMET NE APARATIN TUAJ TELEFONIK VIBER SKYPE GJITHA..

DHE HAPI ID PER IPHONE VETEM PER 3 EURO..APP STORE.QE MUNDENI TI SHKARKONI TE GJITHA SENDET EDHE NESE KUSHTOJN ME PARA I KE FREE//..045-570-376
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim