Samsung tab 3 i ri

Shitet nga: zef 26 Jan 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Tableta
shes samsung tab 3 ne gjendje teper te mir i po sa ardhur nga jasht flak i ri pa asnje shej 16 gb kamer para dhe pas posedon te gjitha aplikacionet wifi viber tango skype etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim