Samsung tab 3

Shitet nga: zef 06 Shk 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Tableta
shes samsung tab 3 ne gjendje teper te mir shum i rujtum pa asnje grith si i ri 16 gb batarin e man shum posedon te gjitha aplikacionet wifi viber skype tango instagram kamer para dhe pas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim