Samsung tab 4

Shitet nga: zef 08 Mar 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Tableta
Shes samsung tab 4 ne gjendje shun te mir posedon te gjitha aplikacionet wifi skype fb viber watsapp instagram kamer para dhe pas 8 gb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim