Samsung tablet

Shitet nga: dena 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Tableta
Shitet samsung tablet i ruajtur nga Gjormania dhe pa ndonje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim