Shes IPod 3G 64Gb

Shitet nga: Ferat Hoxha 04 Dhj 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Tableta
Shes ipod 3g ka 64 gb kamer dhe vend per kartel nuk ka kurse gjerat tjera I ka osht njejt si iphone 4 veq se ska kamer edhe vend per kartel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim