Shitet dhe ndrrohet iPad

Shitet nga: Ipad 20 Jan 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Tableta
Shes dhe ndrroj iPad me qka te me ofroni nese me konvenon kuptohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim