Shitet tableti me 12Giga

Shitet nga: jetmo 02 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   75 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Tableta
She's tablet android version 4.4.4 Android ka day kamera para dhe mas ka 4 giga the vetat she 8 giga qip bejm dhe ndrrim me galaxy s3 mund time kontaktoni dhe he viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim