Tablet ASUS 10"inq 2g ram HD dhe me tastjer

Shitet nga: dren 05 Nën 04:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Tableta
tablet ASUS 10"inq 2g ram HD dhe me tastjer e cila i ka 500giga....punon me windows 8.1.e kam ble te ri ka hala garancion 12 muaj....e kom ble 340€ ....e kisha shite per 250€
Eshte shum shum i ruajtur pothuajse i ri,
Pres bleres serioz......ose edhe kisha ndrru me naj workstation me nja 12 giga ram edhe kisha shtu pare normal .....:-)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim