Tablet foxsky dhe nderrohet me telefon

Shitet nga: Xhonson Prenkaj 02 Dhj 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Tableta
ështe ne gjendje perfekte dhe nderrohet dhe eshte i ri i perdorur 1 jav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim