tablet asus me windows

Shitet nga: dreni 26 Tet 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Tableta
Pershendetje, kam nje tablet ASUS 10"inq 2g ram HD dhe me tastjer e cila i ka 500giga....punon me windows 8.0.e kam ble te ri ka hala garancion 12 muaj....e kom ble 340€ ....e kisha shite per 260€
Eshte shum shum i ruajtur pothuajse i ri,
Pres bleres serioz......ose edhe kisha ndrru me naj workstation me nja 12 giga ram edhe kisha shtu pare normal .....:-)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim