CD org. per PS3(PES,uncharted3,icon

Shitet nga: naqa 19 Jan 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pro evolution soccer(2009,2010,2011,2012,2013,2014),Driver,Unchantred 3, ICON. Ofert ne numrin e tel dhe viber.Ye gjitha org. Dhe pak te perdorura-te ruajtura shum.
+37744752088-viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim