Invertar te sony playstation 3 shiten edhe me cop

Shitet nga: fation 12 Pri 03:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Gjakovë
5 tv lg 42 inc me mbajtese te murit
5 sony plestation multiman
5 tavolina per mbajtjen e kembeve nuk jan te medha
15 xhystika
14 ulse banane
1 pc+tavolina
1 klim madhesin nuk e di
tepihi 5 m me 3.7m
2 rreklama me madhesi 4m te gjat dhe 2m e lart
njera rreklam me driten led 5m e gjat
sonyt vijn me kabllot hdmi kabllot e rrymes dhe ato te konektimit per xhystik

+ lojerat e instaluara si gta5,call of duty 1-2 dhe ghost,blur pes 2015,need for speed,nba15,etj

per 2 copa i bie dmth koplet

4 karrige banane
2 tavolina per vendosjen e kembeve
2 tv 42 inc LG po thuajse te ri
2 sony playstation multiman shum pak te perdorur
6 xhystika
kabllot percjellse,hdmi,kablloja e konektimit
+ 1 klim madhesia ?

gjithsejt 2000 € _____ PERPARSI KA AI QE I BLEN TE GJITHA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim