Nintendo Wii

Shitet nga: Besart Shala 31 Jan 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Nintendo Wii:Ne Gjendje Te rregullt,e ka ni kontrroll dhe nje Timon edhe 2 Cedeja Gratist.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim