Nintendo3DS,me wifi, me kabell dhe qant t veten

Shitet nga: A.nrejaj 31 Jan 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
nintendo e ardhur nga zvicra, ka wifi dmth munesh me hi n google me to,e ka ni loj,ngjendje perfekte.qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim