PES 2009,10,11,12,14 per sony PS3

Shitet nga: naqa 06 Jan 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Te gjitha 6 CD-të origjinale, krejtsisht te ruajtura dhe shumë pak te perdorura. tel në viber/vala +37745452735
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim