PES2013 për PS3 org. si e re

Shitet nga: Naqa 29 Dhj 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
CD-ja osht ble ne holland dhe eshte perdorur shumë pak pra osht e rujtne si e re
Viber: +37744752088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim