PES2013 per ps3 org. shumm e rujtne

Shitet nga: naaq 24 Shk 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Pes13 krejt pak e perdorne si e re, ma lir nuk gjindet viber dhe vala +37744752088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim