PSP shum i rujtun me lojra Mikro SD 32GB

Shitet nga: xxxxx 31 Gsh 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet PSP me nje qmim shum te volitshem ka foljen mbrojtse dhe nuk ka ndonje gerrvishtje , me te vjen adapteri, ka lojra per femije te moshes se vogel.32gb mikro SD

Permbajtja:
- Lojra nga mosha 6 vjeqare =
Mickey Mouse Advanture,Lego Indiana
Jones,Lego Star Wars, Lego Pirates Of Caribean,
Toy Story 3, Cars (Lightnin' Mc.Queen)
- Wi-fi
-Browser
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim