Play Station 2

Shitet nga: EN 12 Sht 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Gjakovë
Esht i perdorur shum pak. Esht origjinal i pranon cd falce dhe origjinale ka qipin 8 Mb.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim