Play Station 3

Shitet nga: Ardit 03 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes play station 3 ne gjendje te rregullt te sapo ardhur nga zvicrra. Eshte me nje komand dhe 4 videolojra te ndrryshme. Komanda eshte "BigBen" qe do te thot se ka nje extra bateri nga mbrapa dhe eshte shum me praktik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim