PlayStation PS3 me 2 controller dhe 7 lojra

Shitet nga: Fatjon Haxhikadrija 17 Gsh 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet PS3 ne gjendje perfekte me 2 controller dhe 7 lojra: Battleffield 4 (hard disk), Fifa 12, Driver: San Francisco, Need for Speed Most Wanted, Assassin's Creed IV: Black Flag, Grand Theft Auto V.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim