Playstation 2

Shitet nga: BEKA 08 Mar 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
shes ps2 osht ne gjendje te rregullt ,6 muaj i perdorum ,ka 6 lojra pes 2009,pes 2010,pes 2011,pes 2012,pes 2013,fifa 13,gta sanandreas,dhe NBA 2011.Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim