Playstation 2

Shitet nga: Almir 09 Jan 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes PlayStation 2 i cili posedon dy jostika,6 CD te cilat janë:Pes2009,2010,2011,Fifa13,Crash dhe Hummer BADLANDS.
PlayStation është shum pak i perdorur pothuajse i ri,siq shihet ne foto.
Qmimi është i diskutueshem
Faleminderit per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim