Playstation 2

Shitet nga: Almir 10 Jan 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes playstation 2 me dy jostika (xhostika),dhe me 6 cd falas te cilat jan:Pes2009,2010,2011,fifa13,Crash dhe HUMMER BUDLANDS,PLAYSTATION 2 vjen me te gjitha kabllot nevojitese dhe asht shum pak i perdorur siq shihet ne foto dhe vjen me pakon e vet
Qmimi asht i diskotueshem
Faleminderit per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim