Ps3 Fat me 6 lojra

Shitet nga: Taulant 04 Sht 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjakovë
Playstation 3 me 1 gjostik origjinal dhe 6 lojra ORIGJINALE, vjen me te gjitha kabllat dhe posedon 60 gb HDD. Kontaktoni edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim