Psp 3000 40-35

Shitet nga: Lisi 25 Jan 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes psp 3000 me adapter dhe dy lojna me qip 8 gb
Arsyja qe po shes nuk e perdori
E re osht shum pak e kom perdor
per qmim diskutojim
35
Shum lir po e shes se paret em duhen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim