Shitet PS3 me krejt lojnat

Shitet nga: Rilind Ibrahimi 11 Shk 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet ps3,osht prej amerikes,nuk ka asni defekt,i ka 2 joysticka(kontrolla),e ka kabllen HDMI, osht 720 HDD dhe 1020 HDD.,i ka krejt kabllat.Disa nga lojnat jane:
Fifa 12
Fifa 15 demo
Fifa 16 demo
Basketball
Hokey
Call of duty black ops 1
Call of duty black ops 2
Far cry 3
Need for speed mos wanted
Battelfield
Modern warfare 2
Assassin's creed 3
Si dhe disa lojna te tjera te vogla.
Qmimin mund ta bejm edhe me marrveshje.
Per ma shum detaje ...Nr viber osht +37745811714
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim