Shitet ps3 i ardhur nga zvicra

Shitet nga: b.nrejaj 17 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet playstation 3 i ardhur nga zvicra, eshte modeli i fundit i playstation 3 , eshte super slim, ka 6 CD , gjystikin dhe kabllat, eshte shum i rujtun. CD jane: Fifa 11, pes 2012, call of duty black ops 2, saints row2,Gta5.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim